הדברת עכברים שיטות.

הדברת עכברים – כל השיטות.

הדברת עכברים הינה פעולה שאין להקל בה ראש. אם כי עכבר יכול להראות במבט ראשוני כמכרסם שאינו מזיק במיוחד, למעשה, נוכחותו טומנת בחובה מפגעים רבים מכפי שחושבים בעלי בתים רבים. לא בכדי, הדברת עכברים נחשבת כפעולה שיש לעשותה בהקדם האפשרי מרגע שהובהר לכם כי יש בביתכם שוכני סתר שלא הזמנתם, ולו רק בגלל הנזקים שיכול עכבר ממוצע לגרום. בין אם אתם מזהים אריזות מזון פתוחות שתוכנן נשפך על הרצפה, מוצרי מזון אכולים למחזה, או גללי עכברים פזורים על הרצפה, חשוב לקרוא למומחה מידית שיבצע הדברת עכברים דחופה. עכברים הינם מכרסמים שנושאים מגוון רחב של מחלות, העוברות במגע עם הפרשות המכרסם, במגע עם מי שתייה או אוכל שזוהם על ידי המכרסם או במגע אקראי בגללים שמותרים אחריהם עכברים, כאשר לחלק מהמחלות סימפטומים קשים ביותר שיכולים להותיר את החולה עם נזק בלתי הפיך, במידה ולא גילו אותן בזמן.

הדברת עכברים קונבנציונאלית.

ישנן כמה שיטות של הדברת עכברים, שפותחו מאז והיה מקובל לעשות שימוש נרחב בחתולי בית למיגור תופעת המכרסמים, אשר ניתן לחלק אותן לשתי קבוצות עיקריות. הדברת עכברים קונבנציונאלית, הינה שיטה הנשענת על עיקרון של תפיסת המכרסם על ידי תיבות האכלה בהם מונח רעל או מלכודות. עם זאת, חשוב לדעת כי הנחת מלכודות באופן עצמאי, בעיקר כאלו המכילות רעל, עלולה להוות סכנה לחיות בית אחרות או לילדים קטנים בבית, בעיקר מכיוון שדרושה כמות לא מבוטלת של רעל על מנת להשמיד עכבר, וכי המלכודות המתוחכמות, נטולות הרעל יכולות לפצוע בקלות ילד קטן. לפיכך, חשוב מאוד שתפנו למומחים לביצוע הדברת מזיקים, על מנת לשמור על בטיחות ובריאות חיות הבית ובני משפחתכם.

הדברת עכברים אקולוגית מזרחי הדברות החברה הארצית להדברה ירוקה

הדברת עכברים אקולוגית, או בשמה המקצועי הדברת עכברים אלקטרונית, הינה שיטה חדשה ופופולרית יחסית, המתבססת על העיקרון של הנחת מכשירים אלקטרוניים, העובדים בתדרים מסוימים, המרחיקים את העכברים מהשטח הבית. שיטה זו, מהווה אלטרנטיבה הומנית ובטוחה יותר, לכאלו שמבקשים רק להרחיק את המזיקים ולא להשמידם, ולבעלי בתים בהם יש חיות בית וילדים קטנים.
מזרחי הדברות החברה הארצית להדברת טרמיטים בישראל הדברת טרמיטים זה אנחנו הדברת נמלים נמלת האש נמלים