עכברים בבית

מניעת עכברים בבית

מניעת עכברים בבית היא משימה לא קלה. העכברים השובבים יכולים להגיע לכל מקום, אבל תנאים בסיסיים שאותם הם מחפשים הם אלו שיביאו אותם אל מגרות המטבח שלכם ואל עליית הגג. אז איך אפשר למנוע כניסה של עכברים לבית? הדבר הראשון הוא להקפיד על ניקיון. ככל שתקפידו על סגירת מוצרי המזון, ניקיון המטבח, סידור החדרים וסילוק אשפה כך גם לעכברים לא יהיה שום צורך להגיע לבקר. הקפידו לנקות גם את עליית הגג, המרתף או המחסן.

דבר נוסף הוא להקפיד על ניקיון האיזור בו מושלכת האשפה. לא להשאיר אשפה פתוחה ומפוזרת אלא להקפיד על השלכה בשקית סגורה. למצוא פחי אשפה שנסגרים היטב ולהקפיד שאין חתיכות אשפה מסביב לפחים. הרחיקו את איזור האשפה מהבית. אלו הם הדברים שיכולים לעזור לכם למנוע עכברים בבית.

התמודדות עם עכברים בבית

כמעט כל אחד מאיתנו נתקל לפחות פעם בחייו בנוכחות של עכברים בבית. בדירות הישנות בערים, בבתי הכפר ובכל מקום מתארחים עכברים כל הזמן והדרך הכי טובה לסלק אותם היא באמצעות הדברה. הדברה של עכברים בבית היא דבר פשוט למדי, בדרך כלל ניתן לרכוש מלכודות ולהציב אותם בנקודות בהם אנחנו חושבים שראינו או שמענו את העכברים.

אם אתם לא מנוסים בתחום זה, מומלץ לפנות לחברת הדברה מקצועית. הדברה מקצועית היא עדיפה בהתמודדות עם עכברים בבית כי מדביר מקצועי יוכל בקלות לזהות היכן נמצאים המדבירים ולהציב מספר מלכודות יעילות וטובות, עם חומר רעיל או פתיון שיגרום לעכברים להיתפס בקלות.

עכברים בבית – הדברה וטיפול

אם גיליתם עכברים בבית, אין צורך להיכנס ללחץ. מדביר מקצועי הוא הפתרון הכי טוב עבורכם. לצד הנחת מלכודות ביתיות שיכולות לעזור לכבות את השריפה אבל לא להיפטר מהבעיה הגדולה, מדביר מקצועי יוכל להגיע עד הבית, לאבחן מה המצב וכמה עכברים בבית ולטפל בנושא לפי ראות עיניו.

היום ישנן מספר שיטות טיפול בהופעה של עכברים בבית. בין היתר על ידי הנחת מלכודות רעל ודבק ובנוסף גם אפשרות של הכנסת רעל להשמדה של כמות גדולה של עכברים בבית. כל השיטות האלו מבוצעות על ידי מדביר מקצועי בלבד.