עכברים וחולדות

בין עכברים לאנשים

בין כל חיות הבית שבהן אנחנו נתקלים, עכברים הם ללא ספק אורחים בלתי צפויים. הם יכולים להגיע לכל מקום – למגרות של המטבח, לעליית הגג, למרפסת או לגינה ולהתרבות שם בקצב מסחרר. היום אפשר כמובן להיפטר מעכברים בדרכים פשוטות למדי באמצעות מלכודות שניתן לרכוש בכל חנות "עשה זאת בעצמך" או חומרי בניין.

אם זאת, הדרך הכי טובה להיפטר מהעכברים ולדעת שלא יחזרו לבית היא באמצעות מדביר המתמחה בהדברה של עכברים. מדביר מקצועי יוכל להציב מלכודות ולזהות כמה מהן צריך לשים בבית. הוא יוכל לבדוק שכל העכברים נתפסו ולטפל בהם בצורה הומנית ומהירה. אם אתם סובלים ממכת עכברים בבית צרו קשר עם מדביר מהיר ויעיל ותיפטרו מהבעיה הכי מהר שאפשר.

הדברת עכברים במבני תעשייה

אם יש חיה שאוהבת חדרים חשוכים, ארגזים והמון מקומות להתחבא בהם העכבר הוא ללא ספק המוכר שבהן. עכברים יכולים להיכנס לכל המתחמים האלו בלי שנשים לב ולכן בעלי מבני תעשייה רבים סובלים ממכות עכברים בכל פינה. כדי להיפטר מהעכברים במפעל או במבנה מומלץ לפנות לחברת הדברה מקצועית.

חברת הדברה מקצועית המתמחה בהדברת עכברים תוכל לפתור את הבעיה גם אם מדובר בהתפשטות בקנה מידה גדול. היא תציב מלכודות רבות, תניח פתיונות רעילים ותנקה את המקום מעכברים בצורה טובה ויעילה. אם אתה בעל מפעל שסובל מעכברים פנה לחברת הדברה שתספק לך פתרון קבוע ומקצועי ככל האפשר.

טיפול בעכברים בגינות

רובנו פגשנו עכברים בתוך הבית, הזמנו מדביר או הנחנו מלכודת ונפטרנו מהבעיה. אבל עכברים מגיעים לא רק לתוך בתים, משרדים או מבני תעשייה אלא יכולים לתקוף גם את החצר והגינה מסביב לבית. הצבת מלכודות בגינה היא לא דבר פשוט והיא יכולה לסכן חיות אחרות שנמצאות באיזור ולא פוגעות בחצר.

זוהי הסיבה שכדאי להשאיר את הטיפול בעכברים בגינה למדביר מקצועי. מדביר מקצועי יוכל להתאים את הטיפול לסדר גודל הבעיה ולפתור אותנו מכמות גדולה של עכברים בחצר. הוא ידע בדיוק איך להתמודד עם העכברים, איזו מלכודת מתאימה ואיזה פתיון כדאי להניח בה

מזרחי הדברות החברה הארצית  הדברת פשפש המיטה הדברה על בסיס פרטרואידים פשפש המיטה